Négyes karambol az M0-áson

Kék hírek, 2026.05.12

Négy személyautó ütközött össze az M0-ás autóúton, a Deák Ferenc híd felé vezető oldalán, Szigetszentmiklós közelében, a 17-es kilométerszelvénynél.

A szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók műszaki mentés céljából érkeztek a helyszínre. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!