Nyárfapihe és gallyak égtek Csemő külterületén

Kék hírek, 2026.05.10

Körülbelül hat hektáron nyárfapihe és gallyak égtek Csemő külterületén, a Józsa dűlőnél.

A ceglédi hivatásos tűzoltók három vízsugárral és kéziszerszámokkal oltották el a lángokat. A munkálatokat civilek is segítették. A helyszínen egy munkagép is dolgozik. A rajok jelenleg az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!