Körülbelül hat hektáron nyárfapihe és gallyak égtek Csemő külterületén, a Józsa dűlőnél.
A ceglédi hivatásos tűzoltók három vízsugárral és kéziszerszámokkal oltották el a lángokat. A munkálatokat civilek is segítették. A helyszínen egy munkagép is dolgozik. A rajok jelenleg az utómunkálatokat végzik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!