Oldalára borult egy autó Verpelét és Egerszalók között
Kék hírek, 2026.04.02
Oldalára borult egy gépkocsi Verpelét és Egerszalók között, a 2416-os út 31-es kilométerszelvényénél.
A vezető a verpeléti önkéntes tűzoltók kiérkezése előtt ki tudott szállni a járműből. Az esethez az egri hivatásos tűzoltók és a társhatóságok is megérkeztek, a tűzoltóegységek megkezdték a kocsi áramtalanítását.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!