Oldalára borult egy autó Verpelét és Egerszalók között

Kék hírek, 2026.04.02

Oldalára borult egy gépkocsi Verpelét és Egerszalók között, a 2416-os út 31-es kilométerszelvényénél.

A vezető a verpeléti önkéntes tűzoltók kiérkezése előtt ki tudott szállni a járműből. Az esethez az egri hivatásos tűzoltók és a társhatóságok is megérkeztek, a tűzoltóegységek megkezdték a kocsi áramtalanítását.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!