Őrizetben a férfi, aki késsel többször is lesújtott az édesanyjára Szentesen

Kék hírek, 2025.02.12

Életveszélyt okozó testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság az ellen a férfi ellen, aki kedd délelőtt többször is megszúrta édesanyját Szentesen.

Ujjlenyomat vétel
A rendőrség közleménye szerint a 24 éves férfi február 11-én reggel szóváltásba keveredett az édesanyjával, majd a vita hevében egy késsel többször is megszúrta, azután bejelentést tett a 112-es segélyhívó számon. Az 53 éves nő a támadás következtében életveszélyes sérüléseket szenvedett, a mentők kórházba szállították.  

A nő fiát pedig előállították a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányságra, ahol beismerte a bűncselekmény elkövetését. A férfit a nyomozók őrizetbe vették, majd kezdeményezték a letartóztatását is.  

Fotó: Illusztráció
(Webrádió)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!