Két személyautó karambolozott Buj külterületén, a 3823-as út 15-ös kilométerénél.
A baleset következtében két ember beszorult az egyik gépkocsiba, őket a nyíregyházi hivatásos és az ibrányi önkormányzati tűzoltók emelték ki. A rajok áramtalanították a járműveket.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!