Összeütközött két autó a 44-es főúton, Békéscsabánál

Kék hírek, 2026.06.02

Karambolozott két személygépkocsi a 44-es főút Békéscsabát elkerülő szakaszán, a 125. kilométernél.

Az egyik jármű az árokba, a tetejére borult. Ebbe beszorult egy ember, akit a műszaki mentést végző békéscsabai hivatásos tűzoltók feszítővágóval és kéziszerszámokkal szabadítottak ki, majd kiemelték és átadták őt a mentőknek. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!