Összeütközött két autó a 66-os főúton

Kék hírek, 2026.06.01

Karambolozott két személyautó a 66-os főúton, a Baranya vérmegyei Gödre közelében.

A műszaki mentést végző sásdi hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!