Két személygépkocsi karambolozott Töltéstavánál, a 81-es főút, azaz a Fehérvári út és a Petőfi utca kereszteződésénél.
A győri hivatásos tűzoltók áramtalanították az egyik járművet. A mentőszolgálat is a helyszínen dolgozik. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!