Összeütközött két autó a 86-oson, Szombathelynél

Kék hírek, 2026.01.05

Két gépkocsi ütközött össze Szombathely térségében, a 86-os főút 76-os kilométerszelvényénél.

Mindkét járműben ketten utaztak, az egyik autó utasait a szombathelyi hivatásos tűzoltók emelték ki. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek. Kérjük felhasználóinkat, hogy a csapadékos időjárás következtében megváltozott útviszonyok miatt fokozott figyelemmel közlekedjenek!
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!