Összeütközött két autó Gyöngyös határában

Kék hírek, 2025.09.26

Egymásba rohant két személykocsi a 24-es főút 3-as kilométerénél, Gyöngyös határában.

Az egyik autó a vasúti sínekre sodródott. A gyöngyösi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A két gépkocsiban összesen hatan ültek, hozzájuk mentő érkezett. A baleset miatt a főút érintett szakaszán csak egy sávon lehet közlekedni.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!