Az egyik jármű az ütközés után még egy villanyoszlopnak is nekicsapódott, de az oszlopban nem keletkezett kár. Mindkét autóban csak annak vezetője utazott, a helyszínre mentő is érkezett. A vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói áramtalanítottak, illetve felitatták a burkolatra került folyadékot.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!