Összeütközött két autó Szentesnél

Kék hírek, 2026.06.26

Karambolozott két személyautó a 451-es főúton, Szentes közelében, a 44-es és 45-ös kilométerszelvénye között.

Az ütközés következtében az egyik gépkocsi az árokba sodródott. A szentesi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!