Karambolozott két személyautó a 451-es főúton, Szentes közelében, a 44-es és 45-ös kilométerszelvénye között.
Az ütközés következtében az egyik gépkocsi az árokba sodródott. A szentesi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!