A tatabányai hivatásos és a kocsi önkéntes tűzoltók a Komárom-Esztergom vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett két embert feszítővágó segítségével kiemeltek a gépkocsikból. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!