Őzet gázolt egy autó a 86-os főúton

Kék hírek, 2025.11.14

Őzet gázolt el egy személyautó a 86-os főúton, Jánossomorja és Hanságliget között.

Az autóban két ember utazott. A mosonmagyaróvári hivatásos és a jánossomorjai önkéntes tűzoltók áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!