Őzet gázolt el egy személyautó a 86-os főúton, Jánossomorja és Hanságliget között.
Az autóban két ember utazott. A mosonmagyaróvári hivatásos és a jánossomorjai önkéntes tűzoltók áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!