Pince ég Győrben

Kék hírek, 2026.04.15

Tűz keletkezett egy lakóház pincéjében, Győrben, a Zrínyi utcában.

A tűz egy autót is érintett. A győri hivatásos tűzoltók jelenleg két vízsugárral oltják a lángokat. A rajok kiürítik az épületet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!