Egymásnak ütközött négy személygépkocsi a 11-es főúton, Esztergom és Tát között.
Ráfutásos baleset történt, amelynél az esztergomi hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést. A raj egy járművet áramtalanított. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!