Ráfutásos baleset a 11-es főúton

Kék hírek, 2025.03.06

Egymásnak ütközött négy személygépkocsi a 11-es főúton, Esztergom és Tát között.

Ráfutásos baleset történt, amelynél az esztergomi hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést. A raj egy járművet áramtalanított. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!