Ráfutásos balesetet szenvedett két tehergépkocsi Kiskunmajsán, a Fő utca és a Szondy utca találkozásánál.
Mindkét járműben csak annak vezetője utazott, a két sofőr ki tudott szállni a teherautóból. A helyi hivatásos tűzoltók áramtalanítottak, illetve a forgalmat irányítják. Az érintett szakaszon félpályás útlezárás van érvényben.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!