Körülbelül húsz hektár égett le. A szolnoki hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltották el a lángokat. A munkálatokat egy szolnoki vízszállító jármű és erőgép is segítette. A Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínen dolgozik.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!