Rákóczifalva és Rákócziújfalu között is lábon álló gabona égett

Kék hírek, 2026.06.24

Lábon álló gabona kapott lángra Rákóczifalva és Rákócziújfalu között.

Körülbelül húsz hektár égett le. A szolnoki hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltották el a lángokat. A munkálatokat egy szolnoki vízszállító jármű és erőgép is segítette. A Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínen dolgozik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!