Az egyenruhások az albán pékség Madách Imre utca érintett részét lezárták.
A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőri intézkedés tényét megerősítette, bővebb információt hétfőre ígértek a nyomozás érdekeire hivatkozva.
Közösségi médiában történt egyes bejegyzések szerint késelés történhetett. Úgy tudjuk a késelés során két ember sérült meg.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!