Megcsúszott és szalagkorlátnak ütközött egy személyautó a 37-es főúton, Sárospatak térségében, a 62-es kilométerszelvény közelében.
A balesethez a sátoraljaújhelyi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a járművet. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!