Szárítógép égett egy házban, Dunaharasztiban

Kék hírek, 2025.12.12

Kigyulladt egy családi ház fürdőszobája Dunaharasztiban, a Kiss Ernő utcában.

A helyiségben egy szárítógép gyulladt ki, amelyet a szigetszentmiklósi hivatásos és a dunaharaszti önkéntes tűzoltók egy vízsugárral eloltottak. A raj az épületet átszellőzteti.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!