A járműben csak a vezetője utazott, saját erejéből ki tudott szállni. A balassagyarmati hivatásos tűzoltók áramtalanították a bajba került autót. Az egység mellett a mentők is kiérkeztek a helyszínre, ahol félpályás útlezárás van érvényben a baleset miatt.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!