A szerelvényen huszonhárman utaztak, míg az autóban csak a vezetője, aki ki tudott szállni. A kaposvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a kisteherautót. A baleset miatt szünetel a vasúti közlekedés, az utasokért mentesítő autóbusz érkezik.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!