Hulladék ég egy szeméttelepen, Nádudvar külterületén.
A püspökladányi és hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat. A munkálatokat egy püspökladányi vízszállító jármű is segíti. A Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínre érkezett.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!