Szemét ég Nádudvar külterületén

Kék hírek, 2026.03.18

Hulladék ég egy szeméttelepen, Nádudvar külterületén.

A püspökladányi és hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat. A munkálatokat egy püspökladányi vízszállító jármű is segíti. A Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínre érkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!