Szeméttelep ég Debrecenben

Kék hírek, 2026.04.27

Kigyulladt a szemét a debreceni hulladéktelepen, a Vértesi úton.

A helyi hivatásos tűzoltók oltják a lángokat. A munkálatokat három rakodógép is segíti.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!