A szén-monoxid-érzékelő jelzése miatt riasztották a tűzoltókat Budapest negyedik kerületében, egy Rózsabokor utcai lakásba.
A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak ki a helyszínre. Az egység méréseket végezett, és kimutatta a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A helyszínre várják a gázszolgáltató munkatársait.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!