Szén-monoxid keletkezett egy jászfényszarui házban

Kék hírek, 2025.11.30

Rosszullét miatt riasztották a jászberényi hivatásos és jászfényszarui önkéntes tűzoltókat Jászfényszarun, a Petőfi Sándor utcába.

Egy családi ház fürdőszobájában a tűzoltók mérései magas koncentrációban kimutatták a szén-monoxid jelenlétét a levegőben. A helyszínre mentő is érkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!