Szén-monoxid keletkezett egy szombathelyi lakásban
Kék hírek, 2026.01.10
A fürdőszobai szén-monoxid-érzékelő jelzése után hívták a segélyhívószámot egy szombathelyi, Szent Flórián körúti lakás lakói.
A vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói méréseket végeztek, a műszer a mérgező gáz kiemelkedően magas koncentrációját mutatta ki a lakás levegőjében. A helyszínre érkezett a gázszolgáltató szakembere is.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!