Szén-monoxid keletkezett egy szombathelyi lakásban

Kék hírek, 2026.01.10

A fürdőszobai szén-monoxid-érzékelő jelzése után hívták a segélyhívószámot egy szombathelyi, Szent Flórián körúti lakás lakói.

A vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói méréseket végeztek, a műszer a mérgező gáz kiemelkedően magas koncentrációját mutatta ki a lakás levegőjében. A helyszínre érkezett a gázszolgáltató szakembere is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!