Szén-monoxid keletkezett egy VII. kerületi lakásban

Kék hírek, 2026.06.26

A szén-monoxid-érzékelő jelzése miatt riasztották a tűzoltókat Budapest VII. kerületében, egy István utcai lakásba.

A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak ki a helyszínre. Az egység méréseket végezett, és kimutatta a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A helyszínre várják a gázszolgáltató szakembereit.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!