Szén-monoxid keletkezett egy VII. kerületi lakásban
Kék hírek, 2026.06.26
A szén-monoxid-érzékelő jelzése miatt riasztották a tűzoltókat Budapest VII. kerületében, egy István utcai lakásba.
A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak ki a helyszínre. Az egység méréseket végezett, és kimutatta a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A helyszínre várják a gázszolgáltató szakembereit.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!