A lángok az ipari park közelségében csaptak fel. A tűzhöz a szegedi, a hódmezővásárhelyi hivatásos, valamint az algyői létesítményi és a subasai önkéntes tűzoltókat riasztották. A tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellet 5 vízsugárral oltják a lángokat. A lánglovagok a tűz továbbterjedését már megakadályozták.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!