Teljes szélességében lezárták az M86-os autóút Győr felé vezető oldalát

Kék hírek, 2026.02.20

Teljes szélességében lezárták az M86-os számú autóutat a szelestei felhajtó után péntek délután - közölte közösségi oldalán a Vas vármegyei Rendőr-főkapitányság.

A tájékoztatás szerint pénteken délután a gyorsforgalmi út Győr felé vezető oldalán két kamion ütközött, a helyszínelés és műszaki mentés idejére a forgalmat a 86-os útra terelik.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!