Tetőszerkezet égett Balatonszentgyörgyön

Kék hírek, 2026.06.22

Egy balatonszentgyörgyi vendéglátóhely tetőszerkezete égett a Berzsenyi Dániel utcában.

A tűz körülbelül tíz négyzetméternyi területet érintett. A keszthelyi, marcali és zalakarosi hivatásos tűzoltók megbontották a tetőszerkezetet, és eloltották a lángokat. A rajok kiszellőztetik az épületet. A munkálatokat a Somogy vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!