Tévé égett egy csurgónagymartoni házban

Kék hírek, 2025.08.16

Kisebb tűz volt egy családi házban, Csurgónagymartonban, a Petőfi utcában.

A tévé gyulladt ki az egyik szobában. A nagyatádi hivatásos és a csurgói önkormányzati tűzoltók vonultak a helyszínre. A rajok eloltották a tüzet, és megkezdték füsttel megtelt ingatlan kiszellőztetését. Jelenleg az utómunkálatok zajlanak.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!