A szegedi, a hódmezővásárhelyi hivatásos, az algyői létesítményi és a subasai önkéntes tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett öt vízsugárral oltják a lángokat. Az egységek már megakadályozták a tűz továbbterjedését.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!