A villanyóra fölötti rész alól füst jött, ezért a kadarkúti önkormányzati tűzoltók megbontották az épület ezen részét. A raj gyorsbeavatkozóval, valamint puttonyfecskendővel oltotta el az égő, izzó részeket. A házban hárman laknak, ők átmenetileg rokonokhoz költöznek.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!