Tűz keletkezett a XIV. kerületben

Kék hírek, 2026.05.27

Mintegy ezer négyzetméteren száraz aljnövényzet égett Budapest XIV. kerületében, a Komáromi út közelében.

A fővárosi hivatásos tűzoltók három vízsugárral már körülhatárolták a lángokat. A beavatkozás idejére csökkentik a vasúti szerelvények sebességét az érintett pályaszakaszon.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!