Összehordott szemét és gaz égett a Komárom-Esztergom vágymegyei Bana településen, a József Attila utcában.
A tűz egy melléképületre és egy gépjárműre is átterjedt. A nagyigmándi és az ácsi önkormányzati, valamint a banai, az ácsi és a bábolnai önkéntes tűzoltók négy vízsugárral elfojtották a lángokat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!