Tűz keletkezett Bana településen

Kék hírek, 2026.04.09

Összehordott szemét és gaz égett a Komárom-Esztergom vágymegyei Bana településen, a József Attila utcában.

A tűz egy melléképületre és egy gépjárműre is átterjedt. A nagyigmándi és az ácsi önkormányzati, valamint a banai, az ácsi és a bábolnai önkéntes tűzoltók négy vízsugárral elfojtották a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!