Tűz keletkezett egy mintegy ötven négyzetméteres épületben Debrecenben, a Kálmos utcában.
A debreceni hivatásos tűzoltókat és egy berettyóújfalui vízszállítót riasztottak. Az egységek két vízsugárral elfojtották a lángokat. A rajok az utómunkálatokat végzik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!