Tűz keletkezett egy tanyán Debrecenben

Kék hírek, 2026.05.31

Tűz keletkezett egy mintegy ötven négyzetméteres épületben Debrecenben, a Kálmos utcában.

A debreceni hivatásos tűzoltókat és egy berettyóújfalui vízszállítót riasztottak. Az egységek két vízsugárral elfojtották a lángokat. A rajok az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!