Az ikerház egyik lakásában egy nagyjából tizenöt négyzetméteres helyiségben berendezési tárgyak égtek, a tűz nem terjedt át az épület másik felére. Hajdúszoboszlói és debreceni hivatásos, valamint balmazújvárosi önkormányzati tűzoltók fékezték meg a lángokat. Az épületben ketten tartózkodtak, a lakókhoz mentőt riasztottak.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!