Tűz ütött ki egy kazincbarcikai hétvégi házban

Kék hírek, 2026.01.17

Egy negyven négyzetméteres, kétszintes hétvégi ház alsó szintjén keletkezett tűz Kazincbarcikán, az Izbonyó dűlőn.

A lángok az épület tetőszerkezetére is átterjedtek. A kazincbarcikai hivatásos tűzoltók két vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a tüzet. Az egységek jelenleg az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!