A tűzesethez nyergesújfalui, bajnai, esztergomi hivatásos tűzoltókat, valamint a Komárom-Esztergom vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot riasztották. A tűzoltók több embert kimentettek az épületből, átszellőztették a lépcsőházat, megfékezték a tüzet, közben kiürítették a négyemeletes társasházat. A tűz az egyik lakás nappalijában keletkezett. A tűzoltók áramtalanítottak, elzárták a gázt és egy gázpalackot is kivittek a lángokban álló lakásból.
A tűzoltók a társasház 13 lakásából összesen 17 embert menekítettek ki. A helyszínre mentő is érkezett. A lakók átvizsgálás után visszatérhettek otthonaikba.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!