Tűz ütött ki egy mosonmagyaróvári lakásban

Kék hírek, 2026.04.03

Berendezési tárgyak égtek egy mosonmagyaróvári, Móra Ferenc utcai társasház egyik első emeleti lakásában.

Az egyik szobában keletkezett tüzet a város hivatásos tűzoltói egy vízsugárral rövid időn belül eloltották. Az épületet kiürítették, átszellőztetik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!