Tűz van Debrecenben

Kék hírek, 2026.05.04

Szemetet égettek egy debreceni, Nektár utcai udvaron, a tűz azonban továbbterjedt, meggyújtotta az avart, és megégett néhány kisebb szalmabála is.

A lángok átterjedtek a lakóépület előterére is. A helyszínre a debreceni hivatásos tűzoltók egy gépjárműfecskendővel és a vízszállítóval vonultak, a Nektár utcába tart egy hajdúböszörményi egység is. A rajok három vízsugárral oltják a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!