Tűz van egy sárvári házban

Kék hírek, 2025.08.16

Kigyulladt egy garázsként használt melléképület Sárváron, az Erdély utcában.

A lángok elérték a lakóépület tetőterét is. A helyszínre két sárvári gépjárműfecskendőt, a vízszállítót, egy szombathelyi egységet és a Vas vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot riasztotta a műveletirányítás. A hivatásos egységek három vízsugárral oltják a lángokat, a házból kivittek egy gázpalackot is, amelyet nem ért tűz. A tűzoltók megbontották a tetőt is, hogy a tűz ne tudjon továbbterjedni. A helyszínen vannak a társhatóságok is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!