Tűz van egy tatabányai társasház harmadik emeleti lakásában, a Mártírok útján.
A tatabányai és a bajnai hivatásos tűzoltók két vízsugárral dolgoznak a lángok megfékezésén. A rajok egy gázpalackot hoztak ki az ingatlanból, amit hőhatás nem ért. A társasházat a beavatkozás idejére kiürítik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!