Tűz van egy társasházban Tatabányán

Kék hírek, 2026.04.04

Tűz van egy tatabányai társasház harmadik emeleti lakásában, a Mártírok útján.

A tatabányai és a bajnai hivatásos tűzoltók két vízsugárral dolgoznak a lángok megfékezésén. A rajok egy gázpalackot hoztak ki az ingatlanból, amit hőhatás nem ért. A társasházat a beavatkozás idejére kiürítik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!