Tűz van Jásztelek és Jászkisér között

Kék hírek, 2026.05.10

Tűz van Jásztelek és Jászkisér között, az Ürgehát dűlőnél.

Körülbelül egy hektáron szemét ég. A nagykátai és a jászberényi hivatásos tűzoltók oltják a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!