Tűz van Ózd és Borsodszentgyörgy között

Kék hírek, 2025.08.14

Nagy területen száraz fű és gaz ég Ózd és Borsodszentgyörgy között.

A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett az ózdi, a kazincbarcikai, a miskolci, valamint az aggteleki hivatásos tűzoltók oltják a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!