A kamion három gépkocsit szállított. A lángokat a répcelaki önkormányzati és önkéntes tűzoltók, valamint a Győr-Moson-Sopron vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat tűzoltói oltották el. Az érintett sztrádaszakaszon a belső sávban halad a forgalom.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!