Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy könnyűszerkezetes lakóépület Cegléd külterületén.
A Kormuth-dűlőbe ceglédi és nagykátai hivatásos tűzoltók vonultak. A rajok két vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. Az egységek már az utómunkálatokat végzik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!