Tűz volt Cegléden

Kék hírek, 2025.12.20

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy könnyűszerkezetes lakóépület Cegléd külterületén.

A Kormuth-dűlőbe ceglédi és nagykátai hivatásos tűzoltók vonultak. A rajok két vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. Az egységek már az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!