Kigyulladt egy kétlakásos társasház Debrecenben, Cserepes utcában.
A ház tetőszerkezete égett. A helyi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínen dolgozik. Utómunkálatokat végeznek.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!