Tűz volt Debrecenben

Kék hírek, 2026.03.05

Kigyulladt egy kétlakásos társasház Debrecenben, Cserepes utcában.

A ház tetőszerkezete égett. A helyi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínen dolgozik. Utómunkálatokat végeznek.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!